Komisyonlar
KALİTE GÜVENCE SİSTEMİ KOMİSYONU
 
Prof. Dr. Ercan KARAKÖSE (Başkan)
Dr.Öğr.Üyesi Ali DURMUŞ (Üye)
Doç. Dr. Betül ALTAY TOPCU (Üye)
Doç. Dr. Ayşe BERKDEMİR (Üye)
Dr.Öğr.Üyesi Sami AKMERMER (Üye)
Dr.Öğr.Üyesi Tuğba ANDAÇ GÜZEL (Üye)
Dr.Öğr.Üyesi Zerrin KILIÇARSLAN (Üye)
Öğr.Gör.Dr Güllü AKKAŞ (Üye)
Öğr.Gör. Recep ŞAHİN (Üye)
Öğr.Gör. Emel DURSUN (Üye)
Yüksekokul Sekreteri Mustafa KARSLI (Üye)
Tekniker Furkan KARAAHMET (Üye)
Öğrenci Temsilcisi Tarık HASDEMİR (Üye)
  
STAJ KOMİSYONU
 
 
Bilgisayar Teknolojileri Bölümü
Öğr.Gör. Mustafa İLHAN (Bilgisayar Programcılığı Programı 1. Öğretim)
Öğr.Gör. M. Esat EREL (Bilgisayar Programcılığı Programı 2. Öğretim)
 
 
Elektrik ve Enerji Bölümü
Öğr.Gör. S. Murat YESBEK (Elektrik Programı 1. Öğretim)
Öğr.Gör. Abdulkadir DAĞLI (Elektrik Programı 2. Öğretim)
 
Makine ve Metal Teknolojileri Bölümü
Doç. Dr. Ayşe BERKDEMİR (Makine Programı 1. Öğretim)
Öğr.Gör.Dr Güllü AKKAŞ (Makine Programı 2. Öğretim)
 Doç. Dr. Ayşe BERKDEMİR (Mekatronik Programı)
 
Elektronik ve Otomasyon Bölümü
Dr.Öğr. Üyesi Ahmet KEKEÇ (Elektronik Teknolojisi Programı)
Dr.Öğr. Üyesi Ali GEZER (Elektronik Haberleşme Teknolojisi Programı)
Öğr.Gör. Recep ŞAHİN (Kontrol ve Otomasyon Teknolojisi Programı)
Öğr.Gör. Dr. Ramazan ALDEMİR (Biyomedikal Cihaz Teknolojisi Programı)
Öğr.Gör. Osman YALÇIN (Radyo ve Televizyon Teknolojisi Programı)
 
 
İnşaat Bölümü
Öğr.Gör. Dr. Ergün YEŞİLYURT (İnşaat Teknolojisi 1. Öğretim)
Öğr.Gör. Akın ERDOĞAN (İnşaat Teknolojisi 2. Öğretim)
 
 
Pazarlama ve Dış Ticaret Bölümü
Dr.Öğr.Üyesi Zerrin KILIÇARSLAN (Dış Ticaret Programı 1. Öğretim)
Dr.Öğr.Üyesi Sevgi SÜMERLİ SARIGÜL (Dış Ticaret Programı 2. Öğretim)
 
Motorlu Araçlar ve Ulaştırma Teknolojileri Bölümü
Dr.Öğr. Üyesi Elif YILMAZ (Otomotiv Teknolojisi Programı 1.Sınıf)
Doç.Dr. Elif KORKUSUZ (Otomotiv Teknolojisi Programı 2.Sınıf)
 
 
 
 
 
Malzeme ve Malzeme İşleme Teknolojileri Bölümü
Dr.Öğr.Üyesi Tuğba ANDAÇ GÜZEL (Mobilya ve Dekorasyon Programı) 
 
Tasarım Bölümü
Öğr.Gör. Recep ŞAHİN (İç Mekan Tasarım Programı)
 
 
İNTİBAK KOMİSYONU
 
 
Bilgisayar Teknolojileri Bölümü
Öğr.Gör. Mustafa İLHAN (Bilgisayar Programcılığı Programı)
 
 
Elektrik ve Enerji Bölümü
Öğr.Gör. Abdulkadir DAĞLI (Elektrik Programı)
 
 
Makine ve Metal Teknolojileri Bölümü
Doç. Dr. Ayşe BERKDEMİR (Makine Programı)
Öğr.Gör.Dr Güllü AKKAŞ (Mekatronik Programı)
 
Elektronik ve Otomasyon Bölümü
Dr.Öğr.Üyesi Ahmet KEKEÇ (Elektronik Teknolojisi Programı)
Dr.Öğr.Üyesi Ali GEZER (Elektronik Haberleşme Teknolojisi Programı)
Öğr.Gör. Recep ŞAHİN (Kontrol ve Otomasyon Teknolojisi Programı)
Öğr.Gör. Ramazan ALDEMİR (Biyomedikal Cihaz Teknolojisi Programı)
Öğr.Gör. Osman YALÇIN (Radyo ve Televizyon Teknolojisi Programı)
 
İnşaat Bölümü
Öğr.Gör. Levent ŞAHAN (İnşaat Teknolojisi Programı)
 
Pazarlama ve Dış Ticaret Bölümü
Dr.Öğr.Üyesi Zerrin KILIÇARSLAN (Dış Ticaret Programı)
 
Motorlu Araçlar ve Ulaştırma Teknolojileri Bölümü
Doç.Dr. Elif KORKUSUZ (Otomotiv Teknolojisi Programı)
 
Malzeme ve Malzeme İşleme Teknolojileri Bölümü
Dr.Öğr.Üyesi Tuğba ANDAÇ GÜZEL (Mobilya ve Dekorasyon Programı)
 
Tasarım Bölümü
Öğr.Gör. Recep ŞAHİN (İç Mekan Tasarım Programı)
 
 
 
ERASMUS TEMSİLCİLERİ
 
Birim Koordinatörü
Doç.Dr. Betül ALTAY TOPCU
 
Motorlu Araçlar ve Ulaştırma Teknolojileri Bölümü
Doç.Dr. Elif KORKUSUZ
 
Bilgisayar Teknolojileri Bölümü
Öğr. Gör. Mustafa İLHAN
  
Elektrik ve Enerji Bölümü
Öğr.Gör. Abdulkadir DAĞLI
 
Makine ve Metal Teknolojileri Bölümü
Öğr. Gör. Dr. Güllü AKKAŞ
 
 
Malzeme ve Malzeme İşleme Teknolojileri Bölümü
Dr.Öğr.Üyesi Tuğba ANDAÇ GÜZEL
 
İnşaat Bölümü
Öğr.Gör. Akın ERDOĞAN
 
 
Elektronik ve Otomasyon Bölümü
Öğr.Gör. Dr. Ramazan ALDEMİR 
 
Pazarlama ve Dış Ticaret Bölümü
Dr.Öğr.Üyesi Sevgi SÜMERLİ SARIGÜL
           
Tasarım Bölümü
Öğr.Gör. Recep ŞAHİN
 
 
MEVLANA – FARABİ TEMSİLCİLERİ
 
Birim Koordinatörü
Doç.Dr. Betül ALTAY TOPCU
 
Motorlu Araçlar ve Ulaştırma Teknolojileri Bölümü
Doç.Dr. Elif KORKUSUZ
 
Bilgisayar Teknolojileri Bölümü
Öğr. Gör. Mustafa İLHAN
  
Elektrik ve Enerji Bölümü
Öğr.Gör. Abdulkadir DAĞLI
 
Makine ve Metal Teknolojileri Bölümü
Öğr. Gör. Dr. Güllü AKKAŞ
 
Malzeme ve Malzeme İşleme Teknolojileri Bölümü
Dr.Öğr.Üyesi Tuğba ANDAÇ GÜZEL
 
İnşaat Bölümü
Öğr.Gör. Akın ERDOĞAN
 
Elektronik ve Otomasyon Bölümü
Öğr.Gör. Dr. Ramazan ALDEMİR 
 
Pazarlama ve Dış Ticaret Bölümü
Dr.Öğr.Üyesi Sevgi SÜMERLİ SARIGÜL
           
Tasarım Bölümü
Öğr.Gör. Recep ŞAHİN
           
BURS KOMİSYONU
 
 Dr.Öğr.Üyesi Zerrin KILIÇARSLAN (Başkan)
Öğr.Gör.Dr. Güllü AKKAŞ (Üye)
Öğr.Gör. Recep ŞAHİN  (Üye)
Öğr.Gör. Ramazan ALDEMİR (Üye)
Öğr.Gör. Emel DURSUN (Üye)
 
 
ÖĞRENCİ TEMSİLCİSİ SEÇİM KURULU KOMİSYONU
 
Öğr.Gör. Oytun SARAÇOĞLU (Başkan)
Dr.Öğr.Üyesi Ali GEZER (Üye)
Öğr.Gör. Recep ŞAHİN (Üye)
Öğr.Gör. Emel DURSUN (Üye)
 
 
 
 
 
 
 
MEZUNİYET KOMİSYONU
 
Doç. Dr. Ayşe BERKDEMİR (Başkan)
Dr.Öğr.Üyesi Sevgi SÜMERLİ SARIGÜL (Üye)
Dr.Öğr.Üyesi Elif YILMAZ (Üye)
Dr.Öğr.Üyesi  Ali GEZER (Üye)
Dr.Öğr.Üyesi Zerrin KILIÇARSLAN (Üye)
Öğr.Gör. Mustafa İLHAN (Üye)
Öğr.Gör. Emel DURSUN (Üye)
Öğr.Gör. Dr. Ramazan ALDEMİR (Üye)      
Öğr.Gör  S. Murat YESBEK (Üye)
Öğr.Gör. Akın ERDOĞAN (Üye)
Öğr.Gör. Recep ŞAHİN (Üye)
 
 
 
 
 
SATINALMA KOMİSYONU
 
Öğr.Gör. Recep ŞAHİN (Başkan)
Tekniker Gürbüz ELİBÜYÜK (Üye)
Teknisyen Yasin TOK (Üye)
Bilgisayar İşletmeni Ramazan DOĞAN (Üye)
Memur Arif Sami ÇETİNER (Üye)
Teknisyen Mustafa ATEŞ (Üye)
Memur Mehmet SAĞLAM (Üye)
Sekreter Havva ÇARKIT (Üye)
 
 
 
MUAYENE VE KABUL KOMİSYONU
 
 Dr.Öğr.Üyesi Ali DURMUŞ (Başkan)
Öğr.Gör. Oytun SARAÇOĞLU (Üye)
Tekniker Gürbüz ELİBÜYÜK (Üye)
Teknisyen Yasin TOK (Üye)
Memur Arif Sami ÇETİNER (Üye)
Teknisyen Mustafa ATEŞ (Üye)
Memur Mehmet SAĞLAM (Üye)
Sekreter Havva ÇARKIT (Üye)
 
 
STRATEJİK PLAN HAZIRLAMA KOMİSYONU

Dr.Öğr.Üyesi Ali DURMUŞ (Başkan)
Doç.Dr. Elif KORKUSUZ (Üye) 
Doç. Dr. Ayşe BERKDEMİR (Üye) 
Dr.Öğr.Üyesi Sevgi SÜMERLİ SARIGÜL (Üye) 
Dr.Öğr.Üyesi  Ali GEZER (Üye) 
Dr.Öğr.Üyesi  Zerrin KILIÇARSLAN (Üye) 
Öğr.Gör.Dr. Ergün YEŞİLYURT (Üye)  
Öğr.Gör.Dr. Güllü AKKAŞ (Üye)  
Öğr.Gör Emel DURSUN (Üye) 
Öğr.Gör. Recep ŞAHİN (Üye) 
Öğr.Gör. Abdulkadir DAĞLI (Üye)  
Yüksekokul Sekreteri Mustafa KARSLI (Üye)
Bilgisayar İşletmeni Ergün UZUN (Üye)
Tekniker Furkan KARAAHMET (Üye)
 
 
 
  
ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME KOMİSYONU
Öğr.Gör. Oytun SARAÇOĞLU (Başkan)
Dr.Öğr.Üyesi Zerrin KILIÇARSLAN (Üye) 
Dr.Öğr.Üyesi Sami AKMERMER (Üye)
Öğr.Gör.Dr. Ergün YEŞİLYURT (Üye)
Öğr.Gör.Dr. Güllü AKKAŞ (Üye)
Öğr.Gör Emel DURSUN (Üye)
 
 
 
 
EĞİTİM VE ÖĞRETİM KOMİSYONU
Öğr.Gör. Oytun SARAÇOĞLU (Başkan)
Öğr.Gör.Dr. Ergün YEŞİLYURT (Üye)
Öğr.Gör.Dr. Güllü AKKAŞ (Üye)
Öğr.Gör.  S. Murat YESBEK (Üye)
Öğr.Gör. Mustafa İLHAN (Üye)
Öğr.Gör. Recep ŞAHİN (Üye)
 
 
 
 
HURDA AYIRMA VE MUAYENE KOMİSYONU
Dr.Öğr.Üyesi Ali DURMUŞ (Başkan)
Öğr.Gör. Recep ŞAHİN (Üye)
Tekniker Gürbüz ELİBÜYÜK
Teknisyen Yasin TOK (Üye)
Bilgisayar İşletmeni Ramazan DOĞAN (Üye)
Memur Arif Sami ÇETİNER (Üye)
Memur Mehmet SAĞLAM (Üye)
 
 
 
 
Adres : Köşk Mahallesi Sebahattin Zaim Sokağı 38030 Melikgazi/KAYSERİ
Telefon : +90 (352) 437 49 15
Faks : +90 (352) 437 52 67
Öğrenci İşleri : +90 352 437 49 47 / +90 352 207 66 66 Dahili 10500/10508
E-Posta : myomudurlukkayseri.edu.tr
Copyright © 2013 - 2014 / Tasarım & Programlama: Erciyes Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı Web Grubu